Rozsviťme letošní Vánoce chudým dětem v Královéhradeckém kraji

tým pracovníků Aufori
Tepláky, omalovánky nebo kapesní šachy. I o tyto věci si napíší Ježíškovi děti z našich programů. Je jen na nás, zda je letos pod stromečkem najdou.

Pro vás jeden dárek navíc. Pro chudé dítě krásné Vánoce

V Aufori pracujeme s rodinami ohroženými chudobou. Pomáháme jim překonávat problémy se školou, péčí o děti i financemi (tady je jeden příběh za všechny). Jejich potřeby a situaci proto dobře známe. 
 
Většině z nich napjatý rodinný rozpočet nedovoluje koupit ani základní jídlo. O opravdových vánočních dárcích nemůže být řeč. V těchto rodinách se často naděluje, co my ostatní nechceme. Ne, co si děti přejí.

Dětské sny září jasnějšími barvami

Každý rok v rodinách nenápadně sondujeme, co si děti budou od Ježíška přát. Z jejich přání pak poskládáme excelový dopis “Aufori Ježíškům”, který zveřejníme. Každý, kdo má možnost, může vybraný dárek koupit a poté ho poslat nebo přinést do naší kanceláře. My ho krásně zabalíme a před Vánoci předáme dítěti.
Darujme znevýhodněným dětem pocit, že na jejich snech záleží. Vloni jsme díky vám udělali krásné Vánoce 50 dětem z Královéhradeckého kraje.

Někdo sní o značkové teplákovce, jiný o omalovánkách

Je pro nás důležité, aby dárek udělal opravdu radost. Naši malí klienti nejsou zvyklí dostávat velké dárky. Ale často o nich sní, proto na seznamu najdete kytaru s obalem, bezdrátová sluchátka, ale i škrábací omalovánky nebo mikinu. Každý tak může věnovat věc podle svých finančních možností.
“Vánoční přání doplňujeme do 30. listopadu 2023. Dárky budeme přijímat do 13. prosince 2023. Ať je stihneme všem dětem přivézt.”

Nečekejte s dobrými skutky na prosinec. Rezervujte si ho dnes

Vloni si lidé rozebrali dárky ze seznamu nečekaně rychle. Jestli se chcete taky zapojit, udělejte to včas. Odměnou vám budou vděk a krásné Vánoce dítěte, které zatím v životě nemělo příliš štěstí.
 
“Vloni jsme chtěli v práci uspořádat sbírku na boxovací pytel, který patřil mezi dražší věci ze seznamu Aufori. Nakonec nás ale předběhl jiný dárce, takže letos zmobilizujeme síly dřív a splníme společnými silami dražší přání jinému dítěti.”
Kateřina, jedna z Aufori Ježíšků
 

Od dobrého skutku vás dělí jen 4 kroky

Pokud dárek donesete osobně, na termínu a času dodání se prosím domluvte s Kristýnou Mrázikovou na e-mailu mrazikova.aufori@gmail.com. Nebo na telefonu 777 946 995. Jestli k nám nemáte cestu, zašlete ho na adresu i se jménem dítěte:

Aufori, o.p.s. 
Dárek pro jméno dítěte
Habrmanova 136/3, 
Hradec Králové 500 02
 
Vaše laskavost alespoň na chvíli rozsvítí nelehký život dětí a promění letošní Vánoce v ty, na které nikdy nezapomenou. To není málo. Děkujeme.
4 kroky ke splněnému přání
  1. Projděte si seznam přání. Čeká na vás tady.
  2. K vybranému dárku napište své jméno.
  3. Do 14 dnů od rezervace ho prosím nakupte.
  4. Nezabalený ho přineste nebo pošlete na naši adresu. Dárek vánočně zabalíme za vás.
Seznam přání
Od 1. 11. 2023
V pátek 24. května bude ambulance Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Hradci králové z provozních důvodů uzavřena. Kontaktovat nás můžete na telefonu: 774 855 749.