Nová posila v Aufori

aufori
Mé jméno je Kristýna Mráziková a stala jsem se novou provozní ředitelkou v Aufori. Když mi byla tato pozice nabídnuta, doslova mi to vyrazilo dech. Nejen z úžasu, že vybrali právě mě, ale i z obrovského dílu zodpovědnosti, kterou jsem za tím vším viděla.
Jsem ale beznadějná optimistka a ráda se do všeho vrhám po hlavě a často s motem: „Raději litovat toho, co jsem udělala než toho, co jsem neudělala.“ Paní ředitelka, Mgr. Lenka Matoušková, mi dodala kuráž, a hlavně mi ukázala, že Aufori je plná hodnot, ke kterým vzhlížím a kterými se řídí i můj osobní život. O těchto hodnotách nejen mluvila, ale jako správný leader je dokazovala i svými činy. A to se nevídá tak často.
 
A já řekla ano. Ano, téhle úžasné dynamické práci, která pro mě – a to zcela upřímně – byla z části velkou neznámou.
Neziskový prostor mě fascinoval a lákal, ale do samotného zákulisí vedení takových společností jsem ještě neměla šanci proniknout.
Možná si teď říkáte: „Co takový člověk tedy dělá na této pozici? Má vůbec nějaké zkušenosti?“ Jsem akční neposeda a bez práce si svůj život nedokážu představit. Pokud bych měla zmínit něco z mé dosavadní kariéry, asi by to byla moje srdcová záležitost zábavní centrum pro děti a dospělé, kde jsem se podílela na budování a následně i jeho provozu. Určitě mi v srdci utkvěl i start-up restaurace v Praze, provoz wellness centra či pozice manažerky zahraničního obchodu. Ale osobně myslím, že výčtem prací člověk nezíská kvalifikaci na konkrétní pozici. Zkušenosti sbíráme stále a myslím, že nikdy není člověk zcela připravený na každou situaci.
 
Od mého dětství mně moji úžasní rodiče vštěpovali to, že co neumím, to se naučím. Jen se musí chtít. A já chtěla, chci a tuším, že v Aufori i chtít budu. Poznala jsem nové prostředí, novou práci a nové kolegy. Práci, která mě každý den motivuje a posouvá dál. Boří hranice, které jsem myslela, že nejdou překročit. Práci, ve které mohu růst jak profesně, tak osobně. A to je přesně to, po čem v životě toužím. Po práci, která dává smysl. Pomáhá k lepším zítřkům na této planetě a buduje hodnoty – morální hodnoty. Aufori si je ve svých deseti letech jistá sama sebou, ví, kam má směřovat a co má v této společnosti dělat. Pomáhat a šířit osvětu.
Pracovat na místě, kde kolegové myslí srdcem a chtějí nejen pro své klienty to nejlepší, je splněné přání. Víte, všechny členy Aufori vidím jako Superhrdiny, kteří se odvážně vrhají do někdy i zdánlivě nebezpečných situací za jediným cílem, zachránit nejednu lidskou duši. A já mám to štěstí být parťákem těchto superhrdinů.
Snažím se odvádět práci tak, aby jim pomohla v hladších přípravách a zajistila jim místo, kam se budou těšit. Na místo, kde je někdo vnímá jako Super Ženy a Super Muže, kteří pomáhají zachraňovat tento svět.
 
Držte nám prosím palce. Sledujte nás. Sdílejte nás. Podporujte nás. Buďte u toho s námi. Zkrátka a jednoduše – Buďme Aufori, protože odvážným štěstí přeje.