log9

Podporují nás

V roce 2021 nás podpořili: 

logo OPZ zmenšené

Následující projekty jsou spolufinancovány Evropskou unií:

"Učí (se) celá rodina - region MAS Stolové hory II"  (CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015017)

"Učí (se) celá rodina - region Mezi Úpou a Metují" (CZ.03.2.65/0.0./0.0/16_047/0010464)

"Učí (se) celá rodina - region Mezi Úpou a Metují II (č.p. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015989)

"Zapojování dětí do programu podpory ohrožených rodin" (CZ.03.2.X/0.0./0.0./17_076/0011452)

MPSV logo zmenšené

Terénní program pro osoby ohrožené sociálním vyloučením v Královéhradeckém kraji byl podpořen ze státního rozpočtu Ministerstva práce a sociálních věcí.

Ze státního rozpočtu Ministerstva práce a sociálních věcí byly uděleno mimořádné ohodnocení zaměstnanců v sociálních službách v souvislosti s epidemií COVID-19 a hrazeny vícenáklady spojené s epidemií COVID-19.

Projekt "Terapeutická a pedagogická práce s ohroženými rodinami" byl podpořeny z dotačního programu Rodina Ministerstva práce a sociálních věcí (www.mpsv.cz).

logo KHK zmenšené

Projekt "Učí (se) celá rodina - terénní pedagogická práce s ohroženými rodinami" a projekt "Terapeutická práce s ohroženými rodinami" je realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje (www.kr-kralovehradecky.cz). 

logo MŠMT zmenšené

Projekt „Učí (se) celá rodina“ byl finančně podpořen Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Programu na podporu integrace romské menšiny v roce 2021 (www.msmt.cz).

logo MMHK zmenšené

Projekty "Učí (se) celá rodina",  "Deset dní jinak - letní tábor pro děti v obtížné rodinné situaci", "Čtyři dny na cestě", "Terénní programy", "Baví se celá rodina" a "Učíme se učit" jsou realizovány s PODPOROU MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ (www.hradeckralove.org).

Pomozte dětem - zmenšené

Projekt "Učí (se) celá rodina" byl podpořen z programu Pomozte dětem organizovaného Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti (https://www.pomoztedetem.cz/). 

NTM B

Program "Učí (se) celá rodina" byl finančně podpořen Nadací Terezy Maxové dětem v rámci programu Prevence (www.nadaceterezymaxove.cz).

Jistota logo

Program "Učí (se) celá rodina" byl finančně podpořen Nadací Jistota Komerční banky v rámci programu Sociální hendikep (https://www.kb.cz/cs/nadace-jistota).

SOTIO-PPF Group logo zmenšené

Program "Učí (se) celá rodina" byl finančně podpořen společností SOTIO, a.s., a jejími zaměstnanci v rámci jejich tradiční charitativní sbírky. (https://sotio.com/).

logo Albert zmenšené final

Projekt „Učí (se) celá rodina“ byl finančně podpořen Nadačním fondem Albert v rámci grantového programu Bertík pomáhá 2021 (www.nadacnifondalbert.cz)

logo-Pepco

Projekt „Učí (se) celá rodina“ byl finančně podpořen z prostředků grantového programu PEPCO (www.nros.cz/grantova-vyzva-pepco/)

nfp-rgb-sirka

Projekt "Deset dní jinak - letní tábor pro děti v obtížné rodinné situaci" podpořil Nadační fond pomoci (https://www.nfpomoci.cz/).

logo Kostelec zmenšené 2

"Terénní programy" a akce "Baví se celá rodina na Kostelecku" byly podpořeny z rozpočtu města Kostelec nad Orlicí (www.kostelecno.cz).

Tepelné hosp-logo zmenšené

Letní tábor Deset dní jinak a program „Učí (se) celá rodina“ finančně podpořilo Tepelné hospodářství Hradec Králové, dodavatel tepla a teplé vody v Hradci Králové (www.thhk.cz). 

nadace olgy havlov

Projekt „Učí (se) celá rodina 2021“ byl podpořen z programu Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové (http://www.vdv.cz/).

logo lamark zmenšené 2

Program „Učí (se) celá rodina“ finančně podpořil Lamark, přední výrobce kovaných plotů, vjezdových bran a vchodových branek pro Českou republiku a Slovensko (http://www.ploty-lamark.cz/).

znak obce

Terénní programy byly podpořeny z rozpočtu města Jaroměř (https://www.jaromer-josefov.cz/). 

logo Náchod-zmenšené

Terénní programy byly podpořeny z rozpočtu města Náchod (https://www.mestonachod.cz/).

FiftyFifty logo zmenšené

Program "Učí (se) celá rodina" podpořila FiftyFifty kreativní agenturadodavatel promyšlených, tvůrčích a profesionálních řešení v oblasti reklamy a marketingu (www.fifty-50.cz).

logo MAS St. hory Akce "Na Náchodsku se baví celá rodina" byla finančně podpořena MAS Stolové hory - realizátor SCLLD (https://www.mas-stolovehory.cz/).

Logo MB

Program "Učí (se) celá rodina" podpořila finančně firma MB elektromontáže, s.r.o., dodavatel elektromontážních prací v České republice.  

FE2D zmenšené bez názvu

Program „Učí (se) celá rodina“ finančně podpořila společnost FE2D Consulting, účetní firma zajišťující komplexně propojené služby v oblasti finančního a mzdového účetnictví (www.fe2d.cz).  

logo moneta money bank zmenšené

NROS logo zmenšené

Za zprostředkování technického vybavení formou daru děkujeme MONETA Money Bank, a.s. (www.moneta.cz) a Nadaci rozvoje občanské společnosti (www.nros.cz).

Logo PBHK-zmenšené

Potravinová banka Hradec Králové pomáhá našim klientům v obtížných životních situacích (www.pbhk.cz). 

Děkujeme také dárcům z řad fyzických osob a dalším společnostem, kteří se letos rozhodli podpořit naši činnost: 

Milan Včeliš, JARO Česká Skalice, s.r.o., Anna Mertlíková, Soul Help s.r.o., VK Autoservis s.r.o., Římskokatolická farnost Nebužely, Mertlík spol. s.r.o., a všem dalším...

 

Podpořili nás - 2020

Podpořili nás - 2019

Podpořili nás - 2018 

Podpořili nás - 2017 

Podpořili nás - 2016 

Podpořili nás - 2015

Podpořili nás - 2014

Kalendář akcí

květen 2022
Ne Po Út St Čt So
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4