log9

Organizační struktura

struktura

Správní rada

předseda správní rady: Mgr. Silvie Horká

Jmenuji se Silvie Horká, jsem vdaná a s rodinou žiji v Praze. Vystudovala jsem sociální práci v Hradci Králové a od roku 2005 se pohybuji v oblasti sociální práce a sociálních služeb. Hlavní oblastí mého zájmu je práce s menšinami, zejména s romskou minoritou a komunitní práce.

člen správní rady:  Miroslav Kappl, Ph.D.

miroslav kapplOd ukončení svého studia sociální práce a sociální politiky v roce 2002 se teoreticky i prakticky věnuji sociální práci. Pracuji jako odborný asistent na Ústavu sociální práce Univerzity Hradec Králové, vedle toho dlouhodobě spolupracuji s Občanským sdružením Salinger, kde jsem v letech 2003 – 2007 pracoval jako terénní komunitní pracovník, od roku 2008 zde působím jako sociální pracovník v programu sanace rodiny. Od roku 2013 jsem členem správní rady Aufori, o.p.s.

 

člen správní rady: Mgr. Gabriela Caltová Hepnarová

gabriela caltova hepnarovaJmenuji se Gabriela, se svou rodinou žiji v Hradci Králové. Vystudovala jsem Sociální pedagogiku se zaměřením na etopedii. V sociálních službách pracuji od roku 2004. Většinu své profesní kariéry se pohybuji v resortu sociálních služeb či školství. V současnosti pracuji jako odborná asistentka na Katedře sociální pedagogiky. Oborově se zaměřuji především na problematiku životní situace romských rodin a na propojení metod sociální pedagogiky se sociální prací.

Dozorčí rada

předseda dozorčí rady: Karel Matoušek

Jmenuji se Karel Matoušek, je mi 32 let, narozen v Liberci a zřejmě jako jediný na této webové stránce jsem nevystudoval žádnou z vysokých škol :-) Od ukončení střední školy se pohybuji v ryze komerčním prostředí. Od roku 2005 pracuji pro firmu Happy End CZ, která se zabývá ekologií a bezpečností práce. Stál jsem u zrodu Aufori. S Lenkou, mou ženou, máme od února 2015 holčičku Ellu, a tak máme vlastně děti dvě - milovanou Ellu a Aufori :-)

člen dozorčí rady: RNDr. Tomáš Marada

tomas maradaNarodil jsem se v roce 1983 jakožto nejstarší z osmi dětí. Můj pragmatický přístup k životu vyústil k rozhodnutí vystudovat Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy. Na studia jsem si vydělával doučováním matematiky a později programováním ve společnosti Ness Technologies. Fascinován matematikou jsem se rozhodl pokračovat ve studiu v zahraničí. Absolvoval jsem Vrije University v Amsterdamu a následně jsem zde začal působit jako výzkumný asistent. Po pětiletém pobytu v Amsterdamu jsem se vrátil zpět do Čech a začal spolupracovat s Karlem Janečkem v oblasti veřejně prospěšných aktivit.

člen dozorčí rady: Bc. Veronika Dubická

veronika dubickaJmenuji se Veronika, jsem svobodná a žiji v Jaroměři. Studovala jsem pedagogiku na Technické univerzitě v Liberci. Již při studiu mé cesty směřovaly do sociální oblasti, proto jsem začala pracovat jako dobrovolník v Komunitním centru pro národnostní menšiny v Jablonci nad Nisou. V sociálních službách se pohybuji od roku 2010. Pracuji jako konzultantka v projektu Podporovaného zaměstnávání pro občanské sdružení Aspekt. Od roku 2013 jsem také členem dozorčí rady Aufori.

 

Ředitel organizace, statutární zástupce: Mgr. Čestmír Horký

cestmir horkyJmenuji se Čestmír, jsem ženatý, mám syna Vincenta a žiji v Praze. Sociální práci jsem studoval v letech 2003 až 2009 v Olomouci a Hradci Králové. V sociálních službách se pohybuji od roku 2007. Pracuji na pozici ředitele Nadačního fondu pomoci Karla Janečka. Již pět let učím a připravuji studenty na budoucí studium na VŠ. Od roku 2013 jsem také statutárním zástupcem a jedním ze zakladatelů Aufori, o.p.s.

Kalendář akcí

prosinec 2021
Ne Po Út St Čt So
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1